A.Listesi 0
Müşteri Hizmetleri: (+90)-532-547-6922

Hakkımızda

    Hakkımızda,

    Saanen keçi çiftliği kurma kararını almak tüm ailemizin tamamı ile ortak aldığı bir karardı.

Kızım o zaman 3 yaşında ve alerji problemi yaşıyorduk özellikle katkı maddelerine. Bebek mamasının içinde kullanılana bile.

Doğru süte ulaşmamız bir hayli güç oldu. Araştırdıkça, öğrendikçe daha fazla canımız sıkıldı.

    'Doğru ve gerçek ürüne herkesin ihtiyacı var' düşüncesi ile yola çıktık.

    Kendim ziraat mühendisiyim, ancak saanen keçi ihtiyaçları üzerinde uzunca bir araştırma yaptık. Nelere ihtiyaç duyuyor, nasıl en iyi verimi verir, nasıl sağlıklı uzun bir yaşamı olur, nasıl beslenir,

hangi şartlarda ürer, Bütün doğruların bir araya gelmesi hem Keçilerimiz hem de biz çalışanlar için refah seviyesini artırmak için çok gerekli ön şart.

    Keçilerimiz 80 dönüm kendi özel meralarında ve Türkiye'nin en iyi şartlarında hazırlanmış en sağlıklı barınaklarında doğal bitkilerle besleniyor.

Ferah aydınlık iklimlendirilen cam sera barınaklarında konforu yaşıyor, keçiler mutlu biz mutluyuz. Hepimiz için sağlıklı bir yaşam.

Türkiye'nin en modern 1000 başlık saanen keçi çiftliği bu şekilde ortaya çıktı.

    Sağlıklı, gübre kokusu olmayan, hastalıklardan ARİ çiftliğimizde Sağlıklı ve lezzetli bir süt elde ettik. Bu mucizevi sütü en sağlıklı biçimde halkımıza ulaştırabilmek için gerekli tüm çalışmalarımızı tamamladık. 

Bon SC çiftliğinde sağılan süt Tam anlamıyla hiç bir müdahale (artırmadan - eksiltmeden) olmaksızın Günlük taze süte ve SutBon Peynire dönüşüyor. 


Çiftlikten Sofraya...

“Tüm hayvan dostlarının Görmesi gereken bir çiftlik


Hastalıktan Ari Belgesi Marka Patent Belgesi Helal Belgesi ISO-22000 Belgesi ISO-9001 Belgesi