A.Listesi 0
Müşteri Hizmetleri: (+090)-532-547-6922

Hakkımızda

    Hakkımızda,

    Saanen keçi çiftliği kurma kararını almak tüm ailemizin tamamı ile ortak aldığı bir karardı.

Kızım o zaman 3 yaşında ve alerji problemi yaşıyorduk özellikle katkı maddelerine. Bebek mamasının içinde kullanılana bile.

Doğru süte ulaşmamız bir hayli güç oldu. Araştırdıkça, öğrendikçe daha fazla canımız sıkıldı.

    'Doğru ve gerçek ürüne herkesin ihtiyacı var' düşüncesi ile yola çıktık.

    Kendim ziraat mühendisiyim, ancak saanen keçi ihtiyaçları üzerinde uzunca bir araştırma yaptık. Nelere ihtiyaç duyuyor, nasıl en iyi verimi verir, nasıl sağlıklı uzun bir yaşamı olur, nasıl beslenir,

hangi şartlarda ürer, Bütün doğruların bir araya gelmesi hem Keçilerimiz hem de biz çalışanlar için refah seviyesini artırmak için çok gerekli ön şart.

    Projemizi saanen keçi ne ister temelinde hazırladık, bu hazırlık aşamasında Türkiye’ye gelmiş en iyi Fransız safkan saanen keçilerimizi aldık bir çiftlik kiraladık. Çalışan bir sistem yürümeye başladı. Orada gördüğümüz yaşadığımız tüm tecrübeleri, yanlışlıkları, doğruları şu anki çiftlik projemize yansıttık gerekli tüm değişiklileri yaptık.

Türkiye'nin en modern 1000 başlık saanen keçi çiftliği bu şekilde ortaya çıktı.

    Sağlıklı, gübre kokusu olmayan, hastalıklardan ARİ süt elde ettik. Bu mucizevi sütü en sağlıklı biçimde halkımıza ulaştırabilmek için gerekli tüm çalışmalarımızı tamamladık. 

Çiftliğimizde sağılan süt Tam anlamıyla hiç bir müdahale (artırmadan - eksiltmeden) olmaksızın Günlük Süte ve Peynire dönüşüyor. 

Çiftlikten Sofraya...

“Tüm hayvan dostlarının ziyaretine açığız


Hastalıktan Ari Belgesi Marka Patent Belgesi Helal Belgesi ISO-22000 Belgesi ISO-9001 Belgesi